Incoming - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Про країну

Столиця
Київ
Найбільші міста
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запорожжя, Львів, Кривий Ріг
Населення
42 248 598
Валюта
гривня, ₴ — (UAH)
Телефонний код
+380

Східноєвропейська країна

Україна велика

Україна розташована в південно-східній частині Європи, в межах Східно-Європейської рівнини. Територія країни в рамках її конституційного устрою складає 603 549 км², що відповідає 5,7% території Європи і 0,44% території світу (44-е місце за площею серед країн світу і перше серед країн, які знаходяться в Європі).

Має сім чудес

У своїх кордонах Україна має сім об’єктів Всесвітньої спадщини, включаючи собор Святої Софії XI ст. в Києві, древнє місто Херсонес і первісні букові ліси Карпат. А також геодезична дуга Струве, ланцюжок тріангуляцій, що пов’язує Хаммерфест в Норвегії з Чорним морем в Україні. Він «допоміг» встановити точні розміри і форму планети і зазначив важливий крок у розвитку наук «про Землю і топографічному картографуванні», – вважає ЮНЕСКО. Поза об’єктів світової спадщини він має величезну кількість найвеличніших православних соборів, в тому числі Святого Михайла в Києві, зображеному нижче.

Українці люблять Mcdonald’s

Макдональдс поруч з головним залізничним вокзалом Києва, є третім за кількістю відвідин в світі.

Це серце Європи

В межах України знаходиться географічний центр Європи. Ряд місцевостей претендують на цей титул, і це залежить від того, як ви оцінюєте Європу, але маленьке містечко Рахів на заході України є одним з таких місць.

Глибоке метро

Станція метро Арсенальна, на київській Святошинсько- Броварській лінії, є найглибшим у світі. Його глибина 105,5 метрів.

І має дуже широку головну вулицю

Вулицю Хрещатик, часто називають найкоротшою, але найширшою вулицею в світі. Її довжина всього 1,2 км, але вона дуже широка. Вулиця була зруйнована під час Другої світової війни, згодом відновлена.

Говорячи про Київ …

Котлета по-київськи – улюблена страва як для місцевого населення, так і для багатьох туристів. Якщо ви спробуєте цю страву одного разу – її смак Ви не забудете ніколи …

Вона відігравала важливу роль у великій кількості історичних подій

На Ялтинській конференції в 1945 році Черчиль, Сталін і Рузвельт зустрілися, щоб обговорити організацію післявоєнної Європи. Лівадійський палац, де проходила зустріч, сьогодні відкритий як музей. Сьогодні Ялта знову є частиною історії, оскільки вона знаходиться на Кримському півострові, який анексований Росією в 2014 році.

https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×