Про нас - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Про нас

Ліцензований туристичний оператор «ЛюбоСвіт» працює на ринку України з 2000 року і за цей час компанія зуміла зарекомендувати себе як надійний партнер, який завжди готовий організувати якісний відпочинок.

Наша головна мета – задоволений турист, який звернеться до нас знову і з часом стане не тільки постійним клієнтом, а ще й великим другом. Індивідуальний підхід до кожного туриста і агента допомагає нам досягти цієї мети.

На сьогоднішній день «ЛюбоСвіт» – успішна компанія, основа якої – професійний колектив і надійні партнери за кордоном. Кожен наш співробітник має вищу освіту і досвід роботи в туристичній сфері не менше 5 років.

Наші менеджери завжди раді новим замовленням і готові запропонувати Вам відпочинок на будь-який смак і гаманець. До вибору зарубіжних партнерів ми підходимо особливо ретельно, так як саме вони є нашим «обличчям» за кордоном в очах туриста.

Звернувшись в «ЛюбоСвіт» одного разу, Ви залишитеся з нами назавжди. Підтвердженням цьому – тисячі наших друзів, які раніше були просто задоволеними туристами.

Будемо раді бачити Вас за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 33-Б.

Директором ПП «Любосвіт» є Коцюмбас Світлана Анатоліївна (e-mail svitlana@lyubosvit.com.ua).

Працюємо для Вас з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 19:00.

Щиро Ваш, «ЛюбоСвіт»

Статутні документи

Банківська гарантія

×

Виписка

×

Ліцензія

×
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×