Туреччина - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Про країну

Менеджери

Наталія Шевченко
  • Тел:
    +38 (044) 492-80-92
  • Email:
    nataliya.shevchenko@lyubosvit.com.ua
  • Грузія, Вірменія, Азербайджан, Хорватія, Албанія, Туреччина,
  • Внутрішній номер: 909

Туреччина

Столиця
Анкара
Валюта
Турецька ліра (TRY, код 949)
Площа
783 563 км²
Населення
79 463 663 чол.
Офіційна мова
Турецька мова
Телефонний код
+90
Часовой пояс
UTC+3:00

Туреччина – популярне місце відпочинку туристів усього світу. Сучасний туристичний світ переповнений різними пропозиціями і варіантами чудово і з користю провести довгоочікувані дні відпустки. Однак багато туристів, включаючи наших співвітчизників, віддають перевагу класичному відпочинок в Туреччині. І цей вибір цілком виправданий, тому що в країні для туристів є практично все, що необхідно. Тут гостей чекають: м’який доброзичливий клімат (влітку +30 … + 35 ° C, а взимку тепла від +8 до + 15 ° C.), Готелі на будь-який достаток і смак, кілька морів (Середземне, Мармурове, Егейське і Чорне), різні пляжі, літні курорти, зимові гірські курорти, безліч оздоровчих джерел. А ще пам’ятки з різних історичних епох, чудові маршрути для самостійних подорожей, дивовижна природа і ландшафти, і звичайно знамениті турецькі ринки і магазинчики, де попутно кожен приїжджий турист може вигідно щось собі купити. Багато готелів пропонують знамениту систему, по якій для гостя в питанні харчування все включено, хоча, потрібно взяти до уваги, що далеко не всі готелі це пропонують.

Не варто забувати, що Туреччина раніше була центром Візантійської імперії і тут, до нашого часу збереглося безліч християнських святинь, багато громад були засновані тут ще Апостолом Павлом, а пізніше і його учнями. Світи, Лікія, Константинополь, Каппадокія- тут було побудовано безліч соборів і храмів в ті часи. Все це є тут і туристи можуть урізноманітнити свій заслужений відпочинок корисними екскурсіями.

Державна мова – турецька. Офіційна грошова одиниця – турецька ліра. Курс нестабільний, тому туристам краще не обмінювати відразу всю суму грошей.

Окремої туристичного уваги заслуговує Стамбул – місто, який немов історичний міст, з’єднує нашу сучасність з найдавнішими часом, коли він був заснований. Віза сюди не потрібна, Туреччина пропонує своїм туристам відпочинок без якихось непотрібних адміністративних формальностей. Внутрішня інфраструктура налагоджена належним чином, тому проблем з пересуванням по країні у туристів не виникає.

Читати більшеЗгорнути
Кращі пропозиції
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×