Україна - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Україна

Україна – дивовижний край, розташований між Польщею і Росією, що омивається Чорним та Азовським морями, що поєднує в собі красу Карпатських гір і степів Херсонщини, безкрайність Дніпра і Південного Бугу, лісів Чернігівщини і Слобожанщини. Неможливо відразу описати всю бездоганність та безмежність чудового краю України, де можна зустріти великі індустріальні міста, і маленькі села, що потопають в його пишній квітучості.

Де б ви не побували – на заході, сході, півдні чи півночі країни, – ви будете зачаровані різноманітним колоритом місцевості, природою, і, особливо, добротою і гостинністю людей.

Що можна відвідати і побачити на Україні?

Почнемо з традиційних пам’яток:

Захід України – це Карпати, з унікальною культурою гуцулів і лемків, найчистішим гірським повітрям і цілющими джерелами. Безперечно, в місто Львів обов’язково заїдьте, вам здадуться рідними затишні вулички і кафе в європейському стилі, численні пам’ятки архітектури та історії.

Схід – це, безумовно, Харків, з його широкими вулицями і площами, відбудованими в найкращих традиціях радянської архітектури.

Північ – Чернігівщина, де обов’язково варто відвідати численні храми, історія яких корінням сягає багато століть назад.

Південь – ось тут ніхто не сперечатиметься, – Одеса. Прекрасне місто, перлина біля моря, вона зібрала в собі стільки культур і народностей, що і мова у неї особливий – одеський.

Центр – звичайно ж, Київ з його безліччю чудових церків і храмів, палаців і спусків. Він вражає таким приголомшливим поєднанням старовинної та сучасної архітектури. Не пропустіть по дорозі і Умань, крім того, що в цьому місті знаходяться культові споруди мало не всіх існуючих конфесій, знаменитий Софіївський парк не залишить байдужим нікого, і ви назавжди закохаєтесь в нього і обов’язково захочете повернутися.

Унікальні місця України створила природа з води, піску, гір, дерев і кам’яних брил. В Україні є свої унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, активно і цікаво провести час, а також зробити красиві фото на пам’ять і знову закохатися.

 

 

Читати більшеЗгорнути
Кращі пропозиції
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×