В'єтнам - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

В’єтнам

Столиця
Ханой
Валюта
В'єтнамський донг
Площа
331 210 км²
Населення
92 477 857 чол.
Офиційна мова
В'єтнамська
Телефонний код
+84
Часовий пояс
UTC+7

В’єтнам – це зелені рисові поля і кокосові рощі, сині гори в примарному серпанку за обрієм і кристально чиста морська вода, жарке сонце, море екзотичних фруктів, різноманітність морського світу, галасливі ринки й милі усміхнені місцеві жителі в пальмових капелюшках. Надзвичайно насичена екскурсійна програма, пляжі з дрібним білим піском, прекрасні можливості для занять водними видами спорту, високий рівень сервісу й цілком доступні ціни – ось формула успіху туристичного В’єтнаму. І що не менш важливо, В’єтнам – одне з найбезпечніших місць в Азії, а Ханой – одне з найбезпечніших міст світу. Не пропустіть можливість відкрити для себе цю дивовижну і багатогранну країну.

У країні більш ніж 59 провінцій, кожна з яких має свої особливості. Проте зазвичай країну поділяють на наступні регіони: Північний, Південний і Центральний В’єтнам.

Північний В’єтнам розташовано на кордоні з Китаєм.

Це найстародавніша частина країни: тут зосереджено безліч пам’яток архітектури і культури, збереглись давні будівлі та інші прояви забутих епох. Найбільша кількість історичних об’єктів знаходиться в серці країни – Ханої, який дивовижним чином поєднує в собі культуру Сходу та Заходу, давні традиції та нові технології, французьку архітектуру та потужний вплив Китаю. Крім того, у регіоні розташовані також важливі сільськогосподарські угіддя: плантації кави й чаю, рисові поля, фермерські хазяйства й національні парки. Для пляжного відпочинку Північний регіон підходить менш за все: взимку тут досить прохолодно, влітку – нестерпно жарко. Комфортний відпочинок тут можна віднайти лише восени.

Більшість пляжних курортів зосереджено у Центральній частині В’єтнаму, і цьому сприяють декілька чинників.

Приємні кліматичні умови майже в будь-яку пору року, мальовничі види й Хан Сон Донг – найбільша печера у світі з підземною річкою. У містах Дананг і Хюе можна побачити стародавні храми та палаци. Деякі з них входять до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Південний В’єтнам – найбільш економічно розвинений регіон у країні.

Саме тут вибудовано лінії найкращих готелів та кілометри доріг. Саме тут розташовані найбільш популярні курорти – у тому числі, у Нячангу, куди із задоволенням подорожує молодь. Центральне місто регіону – Хошимін, сучасний мегаполіс з постійно вируючим життям, а ще – ділова столиця країни.

Бажаєте тихого сімейного відпочинку? Відвідайте Фантхієт. Місто володіє усією необхідною інфраструктурою для маленьких туристів, включно з сучасним парком атракціонів.

Одним із найрозкішніших пляжних курортів є острів Фукуок, куди подорожують заради усамітнення та незабутнього відпочинку в тропічних джунглях.

Читати більшеЗгорнути
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×