Йорданія - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Йорданія

Столиця
Амман
Валюта
Йорданський динар (JOD)
Площа країни
89 000 кв. км.
Населення
9,7 млн. чол.
Офіційна мова
арабська, також широко розповсюджена англійська мова.
Телефонний код
+962
Часові пояси
GMT+3

Йорданське Хашимітське Королівство або Йорданія – арабська держава на Близькому Сході. Межує із Сирією на півночі, Іраком – на північному сході, Саудівською Аравією – на сході та півдні, Ізраїлем та Палестинською автономією – на заході. Також Йорданія має морський кордон з Єгиптом.

Йорданія, якою захоплювалися ще давні мандрівники, зачаровує своїх гостей і сьогодні. Величні залишки цивілізацій, що пішли, в Петрі, інопланетна краса пустелі Ваді Рам, динамічний Амман, вічний спокій Мертвого моря – в Йорданії є все для найрізноманітніших типів відпочинку. Тут можна спостерігати за газелями та перелітними птахами в одному із заповідників, здійснювати піші походи вздовж стародавніх караванних шляхів, досліджувати замки хрестоносців, колесити на джипах по пустелі, приймати оздоровчі грязьові ванни, купатися в гарячих джерелах та поклонятися біблейським.

Йорданія одна з найсучасніших та найбезпечніших країн Близького Сходу. У ній створені всі умови для комфортного відпочинку, а також для проведення конференцій та різноманітних заходів. Тут безліч розкішних готелів, комфортабельний туристичний транспорт, дуже смачна національна кухня та гостинні місцеві жителі.

Читати більшеЗгорнути
Кращі пропозиції
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×