Азербайджан - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Азербайджан

Азербайджан

Азербайджан – дивовижна країна. Тут усе уникальне – природа і культура, історія та звичаї, традиції, архітектура та багато іншого. Азербайджан часто називають «країною вогнів» (від «азер» – вогонь). Дійсно, ще до нашої ери на території сучасного Азербайджану проживали племена вогнепоклонників. З тех часів на території країни збереглися давні докази тої епохи: наскельні малюнки, статуї божеств та старовинні храми. Крім того, країна з давніх давен відома своїми храмами вогнепоклонників (атешгяхами). На Апшероні є місце під назвою Янардаг – «гора, що горить». У Нахічевані, Кяльбаджарі, Ленкорані та Бабадаге із землі вибиваються гарячі води. У Сураханах розташовано храм вогню Атешгях, що у різні часи цінувався послідовниками зороастризму, індуїстами і сикхами.

На території Азербайджану колись існували стародавні держави Атропатена і Кавказька Албанія. Кожне місто Азербайджану несе у себі щось особливе. Центр давнього губинського ханства – місто Губа – відомий своїми середньовічними мурами та мечетями. Одне із найстаріших міст – Шекі – відомий розкішными палацами, деякі з них сьогодні переобладнані у сучасні готелі. Особливої уваги заслуговують природні красоти, такі як каньон Тенги, Афурджинський водоспад та заповідник Гобустан, включений у список Всесвітнього наслідування ЮНЕСКО.

У списку ЮНЕСКО і квартал старої частини Баку Ічері-Шехер. Серед туристів із пострадянських країн дуже популярні ті місця Баку, де знімалися епізоди фильмів «Діамантова рука» і «Людина-амфібія».

Азербайджан здивує вас і своїми природными умовами: на території країни затишно розмістились морське узбережжя річки, високі гірські хребти та долини, напів-пустелі та лісові масиви. На Вас чекають неймовірні краєвиди, водоспади та гірські річки, джерела з прозорою водою, глибокі ущелини, зелені луки, термальні та мінеральні джерела, найчистіше гірське повітря.

Туристи відпочивають на курортах Каспійського моря, насолоджуються дайвінгом, катаються на водних лижах, мотоциклах, катерах. Ті, хто бажає оздоровитися, їдуть на відомі курорти Азербайджану. Завдяки унікальному мікроклиіату Ленкорань і Талиш вважаються одними з кращих бальнеологічних курортів.

На згадку про поїздку до цієї унікальної країни у Вас залишаться знамениті губинські килими, оригінальне азербайджанске вино, високоякісний шовк, ювелірні вироби із золота та багато інших сувенірів.

Читати більшеЗгорнути
https://lyubosvit.com.ua/ua
×
×