Сербія - ЛЮБОСВИТ
Загружаем информацию. Спасибо за ожидание.

Сербія

Столица
Белград
Валюта
сербский динар (RSD, код 941)
Площадь
88 407 км²
Население
6 963 764 чел.
Официальны язык
Сербский
Телефонный код
+381
Часовой пояс
CET (UTC+1, летом UTC+2)

Сербія — країна привітних і чуйних людей!

Відпочинок в Сербії — це хороша можливість приємно відпочити як тілом, так і душею!

Ця Балканська країна розташована між Південно-Східної і Центральної Європою на полонинах річок — Дунаю і Тиси. Більшу частину її території займають густі ліси: хвойні в горах, листяні на рівнинах. Щоб помилуватися красою гірських долин і подихати свіжим гірським повітрям, потрібно поїхати на південь країни. Висота 15 гір Сербії — 2 000 метрів над рівнем моря.

Стати учасником сербської казки можна в будь-який час року. Туристам, які віддають перевагу спокійний розмірений відпочинок, найкраще їхати в Сербію в період з травня по вересень-жовтень, а любителям гірськолижного спорту — з листопада по травень.

Відвідавши Сербію, можна поєднати кілька видів відпочинку, адже курорти цієї країни вражає різноманітністю: водні, гірськолижні, кліматичні. Одними з найпопулярніших є сербські оздоровчі курорти. На території країни розташовано понад 1000 мінеральних і бальнеологічних джерел і 53 курорту з мінеральними водами. Місцеві оздоровчі послуги вважаються одними з кращих в Європі за кількістю і поєднанню лікувальних факторів.

Зимова Сербія манить любителів гірськолижного спорту — від новачків до екстремалів. Крім відмінних природних умов — високої стійкого снігового покриву і великої кількості сонячних днів, гірськолижні курорти приємно дивують невисокими цінами і розвиненою інфраструктурою. Щороку з’являються нові траси, відкриваються гірськолижні школи.

Поєднати активні розваги з оздоровчим або пізнавальним відпочинком в Сербії — не проблема. Щоб дізнатися про історію країни і подивитися на пам’ятники різних часів і культур, вирушайте до столиці Сербії — Белград. 39 раз це місто було повністю зруйнований і заново відновлений, тому архітектура його неоднорідна. В околицях Белграда знаходиться найбільша рівнинна фортеця в Європі — Бранковича. Вона розташована на 11 гектарах і оточена цілим комплексом споруд «Малого» і «Великого» міст.

Приваблива затишна Суботіца з яскравим колоритом, старовинними будівлями і великою кількістю зелені є самим північним містом Сербії. Романтичний Нові-Сад в 75 км від Белграда вважається культурною столицею країни. Фортеця Петроварадін на південному березі Дунаю, музеї Революції, Живопису і Археології, численні міжнародні фестивалі приваблюють в Нові-Сад безліч гостей, культурне життя тут кипить цілий рік. Місто Ніш історично є перехрестям між сходом і заходом Європи, між культурами Малої Азії і Європи з одного боку, і між слов’янським світом і ісламом — з іншого. Через міста Суботіца-Нові-Сад-Белград-Ніш проходить основна лінія залізниці.

Любителям кіно цікаво буде побувати в селі Кустуріци на горі Мечавник.

Любителям екологічного туризму Сербія може запропонувати безліч природних пам’яток: 5 заповідників, 30 озер, річкові та полонини, кілька національних парків: гора Копаоник, Шара, Фрушка-Гора і єдине в своєму роді дунайське ущелині — Джердап.

І звичайно, розповідь про Сербію неможливий без згадки про традиційну місцеву кухню з масою смачних страв. Вона склалася під впливом середземноморської, турецької та австро-угорської кухні, і сьогодні Сербію без перебільшення можна назвати однією з гастрономічних столиць світу. Гостинні серби здатні задовольнити своєю кухнею практично будь-якого гостя. Вона знаменита не тільки своїми кулінарними звичаями, а й виноробством!

Читать большеСвернуть
Лучшие предложения
https://lyubosvit.com.ua
×
×