Вірменія – музей під відкритим небом - Любосвіт
Завантажуємо інформацію. Дякуємо за очікування.

Про країну

Менеджери

Наталія Шевченко
 • Тел:
  +38 (044) 492-80-92
 • Email:
  nataliya.shevchenko@lyubosvit.com.ua
 • Грузія, Вірменія, Азербайджан, Хорватія, Албанія, Туреччина,
 • Внутрішній номер: 909

Вірменія – музей під відкритим небом

Вірменія

Єреван – Хор – Вирап – Арені – екскурсія та дегустація вина в заводі “Ін Арені” – Нораванк Сіті тур по Єревану, Кафедральний Собор Ечміадзін – Звартноц -Օ зеро Севан -Севанаванк – Діліжан – Агарцін – Гарні – Гегард

22  Лютого  2021 - 27  Грудня  2021
7
6
Понеділок
Авіа
Тип харчування: ВВ + Дегустація вина в заводі "Ін Арені"
1 в DBL
День 1

Прибуття в міжнародний аеропорт Звартноц – трансфер до готелю. Відпочинок

День 2

Хор-Вирап – село Арені – екскурсія та дегустація вина в заводі “Ін Арені” – Нораванк – нічліг в Єревані

Хор-Вирап – Напевно, одна з найдивовижніших пам’яток Вірменії. Хор-Вирап це древній монастир, оповитий таємницями та історіями адже саме тут за легендою 14 років, мучили і тримали в підземеллі св. Георгія Просвітителя. Комплекс монастиря, розташований над підземеллям куди на сьогоднішній день відкрито доступ туристам, а, з майданчика у самої споруди відкривається приголомшливий вид на широкі поля біля підніжжя гори Арарат.

Арені – Чи доводилося Вам коли-небудь бачити яскраві полотна вірменських художників? Велика кількість фарб, складність пейзажу і нескінченні гори. Все це не плід уяви, а дивовижна природа країв Вірменії. Таким приголомшливим кількістю квітів і пам’ятних місць є село Арені поблизу річки Арпа, яка протікає прямо по центру села. Тут дивовижна природа, століттями, що створювала складні ущелини, високі гори і нескінченні пагорби.

Нораванк – В ущелині річки АВПАУ, серед «горящих» на заході червоних скель, розташований один з вінців архітектури Вірменії, а саме, монастирський комплекс Нораванк. Побудований в 13 столітті Нораванк був культовим місцем для всього духовного світу Вірменії, так само, він ніс в собі роль культурного та освітнього центру. Весь комплекс складається з двох церков і однієї каплиці. Це, Сурб Аствацацин, Сурб Карапет і Сурб Григор, але найбільше запам’ятався і унікальним з них є церква Сурб Аствацацин.

День 3

Сіті тур по Єревану, Кафедральний Собор Ечміадзін – Звартноц – нічліг в Єревані

Звідки починається Єреван …

Єреван – одне з найдавніших міст світу і, незважаючи на багаторічну історію, тут перетинаються і існують в гармонії сучасність і минуле. Цьому свідчить дух, яким наповнений місто. Нові будівлі, пам’ятники, фонтани, пам’ятники і парки є сусідами з архітектурою вікової давнини і разом доповнюють образ Єревана, а сама проекція міста нагадує «сонячні промені», має в своєму розпорядженні до довгих піших прогулянок, які не втомлюють. Вас порадує і погода відсутністю дощів, жарким літом, ясним синім небом і величезною кількістю сонця і фарб.

Наш тур познайомить Вас такими знаменитими місцями як:

Кафедральний Собор Святого Григорія Просвітителя, Площа Республіки, проспект Маршала Баграмяна. Відвідування Меморіального комплексу Ціцернакаберд, присвяченого пам’яті жертв Геноциду вірмен, присутній зупинка в Парку Перемоги з оглядом монумента Мати Вірменія і той самий панорамний вид на центр міста. Обов’язкова прогулянка по Північному проспекту і музею під відкритим небом комплексу «Каскад».

«Прийдемо і спорудимо тут пречистого світла джерело!»

З цих рядків починається рядочки одного з вірменських католикосів Саака Дзоропореці (677-703 р) і наш тур, тому унікальному комплексу, що складається з декількох церков резиденції католікоса і руїн храму Звартноц. Ечміадзін – маленька духовна столиця, наповнена тишею і історією.

Музей-скарбниця в духовному центрі Ечміадзін є унікальним у своєму роді сховищем і експозицією вельми цінних християнських реліквій і різних ритуальних предметів вірменської церкви.

Після екскурсії в Ечміадзині по дорозі в Єреван ми пропонуємо нашим гостям ще один пункт відвідування. Звартноц – «Храм пильнує ангелів» (при дослівному перекладі), входить до списку спадщини ЮНЕСКО і є унікальним сам по собі, своєю архітектурою і збереглася детальністю. До початку 20 століття про руїнах храму було відомо тільки з письмових джерел однак, незабаром, храм був розкопаний з під шарів глини і відновлений

День 4

Օ зеро Севан – Севанаванк – Діліжан – Агарцін – нічліг в Єревані

Озеро Севан – одна з перших асоціацій, яка приходить на розум після згадки Вірменії. Найбільший джерело прісної води для країни і найбільший на всьому Кавказі. Оточений гірськими хребтами на висоті близько 1900 метрів над рівнем моря, Севан вражає своєю красою і блакитно-синьої поверхнею води. У озера знаходиться невеликий острів, на верхівці якого розташовується монастир Севанаванк. У комплексі ще з декількома будівлями, монастир зберігся з 18 століття і діє до цього дня. З висоти, здається, що гори і вода зливаються воєдино і немає жодної межі між ними.

Ми продовжимо наш шлях серед лісів і долин багатющого національного заповідника Закавказзя. Ви потрапляєте в довгий тунель, і раптом … на виїзді з тунелю ви бачите абсолютно не ту картину, яку очікували побачити. Замість випаленій сонцем долини Севану, перед вами простягається смарагдова Діліжанского долина, де розташоване місто Діліжан – горноклиматический і бальнеологічний курорт. Місто Діліжан є одним з найвідоміших місць відпочинку в Вірменії.

Перлинами Діліжан є середньовічні монастирі Агарцін і Гошаванк, 10 і 12 століть підстави, відповідно.

День 5

Гарні – Гегард – випічка лаваша – нічліг в Єревані

Гарні – У 37 кілометрах від центру Єревану знаходиться одне з найбільш незвичайних місць Вірменії, селище Гарні з однойменною назвою давньо язичницького храму. До прийняття християнства архітектура в Вірменії перебувала в щільному контакті з грецькою стилем цьомусвідчить Гарні виконаний в цьому витонченому напрямку з характерною колонадою з усіх боків і розташований на вершині пагорба, розділеного від гірської гряди глибокою ущелиною.

Гехард – Під’їжджаючи до Гехард, Ви не відразу помітите верхівки хрестів і саму церкву, але перше, що Вас вразить – це музика. У підйому до церкви завжди грають музиканти, що зустрічають гостей радістю і гучного національною музикою. В повітрі чується аромат національних смакоти, таких як сухофрукти, солодкий суджух і мед, але піднявшись, по схилу вгору Ви будете вражені тим, що побачите. Перед Вами відкриються ворота з видом на Гехард, повністю виточений з гори.

День 6

Вільний день

День 7

Трансфер в міжнародний аеропорт Звартноц – Відбуття

У вартість туру включено:

Готельне проживання на 6 ночей на базі сніданків
Транспортне обслуговування туру
Трансфер з / в аеропорт під всі авіа рейси
Послуги професійного російськомовного гіда
зазначені екскурсії
Збір туристів з готелів (тури закінчуються в центрі міста)
Вхідні квитки
Дегустація вина в заводі “Ін Арені”
Цілодобова підтримка туристів
Страховка

У вартість туру не входить:

Обіди та вечері не зазначені в програмі
Авіа квитки
Чайові
Особисті витрати

** Оскільки тур збірний, компанія несе за собою право міняти місцями екскурсійні дні. При цьому зміст програми залишається незмінним!

 •  Країни
 •  Вірменія
 • https://lyubosvit.com.ua/ua
  ×
  ×