USD/UAH 28.09 EUR/UAH 32.24
 • ru
 • ua
 • en

Вінниця запрошує….

Ukraine

Київ-Вінниця-Київ

25  May  2019 - 26  May  2019
На 2 дні
На 1 ніч
Автобус
Board: Харчування за програмою
Day 1

Обід, вечеря.

Знайомство з Вінницею.

 

Київ - Вінниця

08:30 – виїзд з м.Київ, ст.м. Академмістечко

12:30 – прибуття до міста Вінниця. Розміщення в готелі.

13:30 – 14:00 – обід в центрі міста.

14:30 – 16:30 – оглядова екскурсія містом, під час якої, Ви, відвідаєте: «Центральний парк». Улюблене місце відпочинку жителів Вінниці та туристів. Багато фотозон і місць для відпочинку, кав’ярень і вафельниць, колесо сміху, кімната кривих дзеркал, фонтани, сувенірні крамнички і алея героїв – знаменитих людей, які свого часу жили і працювали у Вінниці.

«Вінницькі мури». Це цілий комплекс оборонних і монастирських споруд, нині історична пам’ятка національного значення. Вони пережили повстання, революції і війни, були частково зруйновані і перебудовані, а зараз  є справжньою перлиною Вінниці.

«Миколаївська церква».  Один з кращих зразків народної архітектури Поділля , який вже понад два століття зберігає свій першопочатковий вигляд.

 «Водонапірна башня». З верхнього майданчика вежі можна побачити все місто, як на долоні.

«Соборна  вулиця». Центральна вулиця міста, що веде свою історію з XVII-го століття, зачаровує архітектурним ансамблем старої Вінниці і об’єднує багато історичних пам’яток.

17:00 – 18:30 екскурсія підземелля Капуцинів – це визначна пам’ятка міста Вінниці. Підземелля Капуцинів підземні ходи пролягають майже в 14 метрах під землею. Можна побачити приміщення де колись булa пивовaрня, погреби тa бомбосховище.

18:30 – 19:00 – вільний час.

19:00 – 19:40 – вечеря в центрі міста в ресторані.

20:00 – 22:00 – Шоу фонтанів. Найбільший у світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «Roshen» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м.

Day 2

Сніданок, обід.

музей-садиба Пирогова, ставка Гітлера «Вервольф»

Вінниця

8:30 – 9:30 – сніданок в готелі. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсійну програму.

10:00 – 12:30 – екскурсія до музею-садиби Пирогова. Він поєднує в собі як об’єкти культурної спадщини, так і пам’ятки садово-паркового мистецтва, розташовані на території, де мешкала родина Пирогових. До відвідування: усадьба, музей-аптека, церква-некрополь. Все це приваблює велику кількість туристів, які хочуть особисто доторкнутися до історії життя визначної особистості, що так багато зробила для розвитку медицини.

13:00 – 14:00 екскурсія до ставки Гітлера «Вервольф». Це одне з найзагадковіших місць в Україні часів Великої Вітчизняної війни. Навколо неї існує безліч міфів і легенд, історики зосередили свою увагу на дослідженні цього таємничого об’єкту. Проте складність дослідження «Вервольфу» полягає в тому, що не збереглося жодних документів щодо його будівництва, планування бункерів, долі радянських військовополонених, які працювали на важких будівельних роботах.

14:20 – 15:00 – обід на польовій кухні.

15:00 – виїзд до Києва.

19:30 – орієнтовний час прибуття до Києва.

Included in the tour price:

 • автобусне обслуговування по програмі Київ-Вінниця-Київ;
 • проживання 1 ніч в готелі тур-класу з вигодами;
 • екскурсійне обслуговування з вартістю вхідних квитків;
 • харчування: 1 сніданки-2 обіди-1 вечері;
 • медичне страхування;
 • супровід.

Not included in the tour price:

 • харчування в дорозі;
 • особисті витрати.
 •  Countries
 •  Ukraine