USD/UAH 28.09 EUR/UAH 32.24
  • ru
  • ua
  • en

Праздник Маланки в Карпатах

Ukraine

Ивано-Франковск – Буковель – Яремче – Галич – Вашковцы – Черновцы

11  January  2020 - 14  January  2020
4 дня
3 ночи
Board: 3 завтрака, 2 ужина
Цена за 1 человека
Day 1

11.01

Ивано-Франковск

Приїзд в Івано-Франківськ.

Поселення в готелі NADIYA HOTEL***  після 14:00. Ранній заїзд бронюється завчасно.

14:30 –  пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка ,центральна площа Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії –  за бажанням підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

Вільний час для прогулянок містом.

Вечеря в ресторані готелю NADIYA HOTEL***.       

Day 2

12.01

Ивано-Франковск - Буковель - Яремче

Сніданок  шведська лінія

Виїзд до Яремче.

Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Відомий водоспадом Пробій,рестораном  Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Вільний час.

Переїзд до ТК «Буковель

У вільний час Ви можете на вибір:

Відвідати етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг на території “Буковелю”, яка знаходиться за Озером Молодості. (вхід у етно-парк «Гуцул Ленд» (90 грн. / 75 грн. діти)

Піднятись на оглядовому підйомнику (додатково оплачується  згідно прайсу ТК Буковель).

Покататись на лижах чи сноуборді.

Порелаксувати у басейнах VODA CLUB (додатково оплачується  згідно прайсу)

Виїзд до Івано-Франківська

По дорозі зупинка в Микуличині для вибору найкращого гуцульського пива.

Вечеря.                

Day 3

13.01

Галич

Галич – маленьке і затишне місто при впадінні річки Лукви у Дністер. А колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”.

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття – музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич»Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля (вх.кв).

У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами (вх. кв).

Святкування Маланки в ресторані «Надія».

Day 4

14.01

Вашковцы - Черновцы

Сніданок  шведська лінія

Виїзд у Вашківці – на щорічний фестиваль Маланки. У давнину, день преподобної Меланії традиційно завершував рік, а день святого Василя починав новий. Цей день – свято нового року за старим стилем, що супроводжується традиційними обрядами з переодяганням ряжених, щедрівками та посіванням. А напередодні Василя – свято Маланки, одне із найбільш веселих та колоритних. На Василія уся галаслива переберія із дзвіночками, батогами, на конях, фірах, мерседесах сходиться на полудень в с. Вашківці в одному місці по кутах. Кого тут тільки не побачиш! Від масок Діда і Баби, Ведмедя, Цигана, до популярних персонажів кіно, анекдотів та політиків. Вільний час.

Переїзд до Чернівців. Оглядова пішохідна екскурсія старим містом Чернівці. Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста (назва цієї вулиці походить від першої школи, яка з’явилась тут на початку австрійської доби у 1784 р.), звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно о 12, з балкону вежі Ратуші сурмач виграє мелодію “Марічки”.

Included in the tour price:

– Праздник Маланки

– 3 ночи в Nadiya hotel

– 3 завтрака

– 2 ужина

– Страхование

– транспортное и экскурсионное обслуживание по маршруту

Стоимость тура (1 человек):

 Стандарт одноместный4 120 грн
Стандарт двухместный / 1 человек4 550 грн

Полулюкс студио двухместный / 1 человек

5 170 грн

3-я лицо в полулюкс студио двухместный на доп.месте

3 855 грн

Дети до 5 лет. Без предоставления доп.места

1 480 грн

* Фирма оставляет за собой право изменять программу тура без уменьшения общего количества услуг не несет ответственности за погодные условия и пробки на дорогах

Not included in the tour price:

– входные билеты указаны в скобках

– трансфер вокзал – Nadiya hotel

  •  Countries
  •  Ukraine