Важлива інформація для туристів, що подорожують до Єгипту!

Для в’їзду до Єгипту (з 01.09.2020) з туристичною метою необхідні наступні документи:

1. Підтвердження негативного результату ПЛР­-тесту на SARS­-CoV-2, який повинен бути не старше 72 годин з моменту забору аналізу до перетину кордону Єгипту. Прибуття в Марса-Алам за розкладом у суботу о 13:10. Час здачі тесту, який буде вказано і в підтвердженні, має бути не раніше середи 14:00.

Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 — здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Документ має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без жодних дефектів (виправлень, стирань, поправок) і перекладений англійською мовою. Необхідно мати при собі в одному екземплярі паперовий оригінал сертифіката з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Єгипті, а також одну роздруковану копію (паперову копію) яка вилучається в аеропорту Єгипту.

У день вильоту з собою обов’язково мати оригінал і роздруковане підтвердження негативного тесту. Здача тесту є обов’язковою для всіх туристів, які подорожують до Єгипту, крім дітей до 5,99 років.

2. Спеціальна декларація Declaration Form (шаблон для друкувручну заповнюється (зразок заповнення додається) в аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або попередньо до прибуття в аеропорт. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення. Туристи зобов’язані мати діючу медичну страховку, яка покриває дати перебування в країні.

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно. 

Інформація щодо вильотів чартерними рейсами в Єгипет

ВАЖЛИВО! Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 — здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, тобто не була відправлена квитанція, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів

1. Реєстрація на рейс
Онлайн реєстрація доступна за 24 год до вильоту на сайті МАУ в розділі «чартерний рейс» https://ocki.flyuia.com/checkin/#/login/charter
Для реєстрації потрібно:
— вибрати аеропорт вильоту Kyiv, Boryspil International Airport (Київ, а/п Бориспіль)
— прибуття RMF (Марса-Алам)
— вказати латиницею прізвище, ім’я
— вибрати дату
Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація — безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

ВАЖЛИВО! Інформуємо вас про те, що з 12 жовтня 2020 року пасажирам заборонено перебувати на борту літака в масках/респіраторах з клапанами, оскільки вони пропускають повітря, що видихається, та не забезпечують достатнього захисту.

Дітям до 6-ти років дозволено перебувати на борту літака без масок/респіраторів.

2.  Інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00 з наступною інформацією:
— назва готелю/апартаментів
— час зустрічі з представником компанії для видачі роздрукованих документів. Прохання роздрукувати все самостійно.
— норми перевезення багажу

3. Страховки, ваучери, авіаквитки — будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00.

Тести на негативний результат аналізу (питання-відповідь):

— Скільки копій сертифікату з результатами негативного тестування на COVID-19 пасажирам необхідно мати при собі?
Необхідно мати дві копії (оригінал і копія) негативного результату ПЛР тесту на SARS-CoV-2, одну копію необхідно віддати черговому епідеміологу по прильоту.

— Необхідно пред’явити оригінал сертифікату з результатами негативного тестування, чи можна пред’явити оригінал сертифікату, завантажений на мобільний пристрій?
Обов’язково мусить бути оригінал сертифіката з мокрою печаткою лабораторії + копія.

— Сертифікат з підтвердженням негативного результату тестування має бути англійською мовою з печаткою?
Так, обов’язково. Документ, що підтверджує негативний результат тесту, повинен бути англійськіою мовою з печаткою лабораторії!

— Чи потрібен бути вказаний час забору аналізу?
На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

ВАЖЛИВО!  Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату (не було відправлено квитанцію), турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

 

Якщо ви вирішили летіти без тесту. Інформація щодо умов здачі аналізу ПЛР в Єгипті після прильоту

Громадянам, які прибувають в аеропорт Марса-Алам і не матимуть при собі згаданого вище сертифіката з негативним результатом PCR-тест, дозволено провести PCR-тест безпосередньо після прибуття в один із зазначених аеропортів. Вартість PCR-тест становить 30 у.о.

Рекомендуємо проходити тестування на території України, щоб уникнути черг і очікування по прильоту в аеропорти Єгипту.

Важливо!

1. Туристи, які пройшли тестування по прильоту в Єгипті, будуть відправлені на самоізоляцію в спеціально підготовлену для цього зону в готелі, до отримання результату тесту (рішення ухвалює адміністрація готелю). Результат тесту буде відправлений в готель проживання туриста протягом 8-48 годин.

2. У разі отримання позитивного результату тестування на COVID-19, за результатами укладення карантинного лікаря, туристу буде надано лікування чи госпіталізація (при необхідності). Згідно з умовами страхової компанії тут пункт 4.2.1 — максимальна сума покриття одного страхового випадку COVID-19 — до 5 000 EUR.

Кожен готель, який отримав сертифікат безпеки, повинен мати ізольовану зону / корпус / поверх для гостей з позитивними тестами, і, залежно від ступеня тяжкості симптомів захворювання гостя, лікар від Міністерства охорони здоров’я визначатиме, чи дозволено гостю залишатися в ізольованій зоні готелю, а чи він повинен бути госпіталізований в клініку.

Відповідно до інструкцій місцевого Міністерства охорони здоров’я та народонаселення, а також Міністерства туризму та старожитностей, ті туристи, у яких виявиться ковід-позитивний результат тесту, МАЮТЬ БУТИ ПОМІЩЕНІ НА КАРАНТИН у окремо виділених корпусах заброньованого ними готелю.

Відповідно, така категорія туристів під час ізоляції НЕ МОЖЕ КОРИСТУВАТИСЬ ЗРУЧНОСТЯМИ ГОТЕЛІВ: пляжем, басейнами, ресторанами, барами тощо. Звертаємо вашу увагу, що туристу з позитивним тестом на ковід під час ізоляції / лікування заборонені будь-які фізичні контакти, в тому числі і з членами родини. При цьому перебування осіб, що супроводжували хворого, на території Єгипту оплачується самостійно.

Ізоляція, за практикою, триває до того моменту, поки повторний тест не покаже негативний результат. Зазвичай повторний тест проводиться через 7 днів після первинного тесту по прибуттю або за 72 години до запланованого вильоту, при чому сплачується він ЗА РАХУНОК ТУРИСТА (орієнтовна вартість повторного тесту та приїзду до готелю медичної бригади складає 130 дол.США).

3. Після закінчення терміну ізоляції / лікування на території Єгипту, відповідно до норм ІCАО, ковід-позитивні пасажири НЕ МОЖУТЬ БУТИ ДОПУЩЕНІ ДО ПОСАДКИ У ЛІТАК до моменту отримання ними негативного результату ПЛР-тесту. 

Просимо всіх українців, які планують прибути до Єгипту на відпочинок, пам’ятати, що навіть відсутність симптомів захворювання НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ, що зроблений вами по прибуттю ПЛР-тест виявиться негативним. Будьте готові до того, що у випадку виявлення у вас позитивного результату, ваша відпустка буде проходити в умовах ізоляції.

Закликаємо вас бути відповідальними та робити ПЛР-тести ДО запланованої поїздки задля вашого власного спокою та отримання виключно позитивних емоцій під час відпустки.