о.Лопуд - ЛЮБОСВИТ
Загружаем информацию. Спасибо за ожидание.

О курорте

Острів Лопуд — один з Елафітскіх островів, розташованих між містом Дубровником, островом Млет і півостровом Пельешац, і відокремлених від моря Колочепскім і Млетскім каналами. Вперше про Елафітскіх островах було згадано ще в 1-му столітті н.е., а при розкопках знаходять свідоцтва присутності тут иллирийской культури.

З двох протилежних сторін острова розташовуються два затоки — Шунь (Sunj) і Лопуд (Lopud) — з мальовничими неглибокими піщаними пляжами.

Основне поселення — в затоці Лопуд, набережна якого нагадує старий аристократичний курорт. Будинки, що простягнулися вздовж усієї набережної, здаються під апартаменти туристам, гордо сидить в кріслах прямо біля входу в своє тимчасове житло. Головною розвагою для таких відпочиваючих є читання газет, роздивляння перехожих, спостереження за тими, хто купається і споглядання неспішного руху в затоці.

Невеликий ботанічний сад, вільний для входу всіх бажаючих, свідчить про колишньої розкоші Лопуд. Кам’яні колони колишньої альтанки, руїни якоїсь вежі, маленький штучний ставок, блискучий яскравою лускою золотих рибок … Будучи своєрідним оазисом, сад захоплює вас стежками в тінь і прохолоду колись привезених зі всього світла дерев і рослин. Сонце майже не проникає крізь разросшуюся за століття листя, що створює прекрасну атмосферу для існування величезної кількості комарів. Мабуть, тому, гуляючи в парку, рідко зустрінеш відпочиваючих.

Villa Benessa 4*
Автономная вилла Benessa располо... Город: о. Лопуд Категория: 4*
На страницу отеля
Больше отелей
Вернуться ко всем курортам
  •  Cтраны
  •  Хорватия
  •  Курорты страны
  • https://lyubosvit.com.ua
    ×
    ×